نتیجة بررسی اعتراضات و بازبینی کارنامه‌ها اعلام شد


دبیرکل نهاد ضمن بررسی درخواست‌های بازبینی و تأیید فرایند داوری، اجازة ورود دو رتبه برتر از افرادی که به دلیل تأخیر در ثبت‌نام بخشی از امتیازشان کاسته شده بود، به نخستین دوره مدرسه تابستانی خواندن صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پس از اتمام فرآیند ارزیابی پرونده‌های داوطلبان شرکت در «نخستین مدرسه تابستانی خواندن» نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های اول تا چهارم مدرسه تابستانی خواندن اعلام شد و متعاقب آن کارنامه کامل داوطلبان (شامل ریزنمرات، امتیاز نهایی، رتبه کشوری و رتبه در گروه) از طریق نشانی http://94.232.171.240 در دسترس شرکت‌کنندگان گرامی قرار گرفت.

با دریافت شش مورد اعتراض یا درخواست بازنگری نسبت به نتایج اعلام شده، فرآیند رسیدگی به درخواست‌ها در دستور کار کار گروه داوری قرار گرفت و پرونده‌های مورد نظر مجدداً بررسی شد اما نتایج بازنگری نشان داد هیچ یک از اعتراضات مطرح شده وارد نبوده است.

با وجود این، بنا به تصمیم دبیرکل محترم نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علاوه بر اسامی اعلام شده، دو رتبة برتر از میان داوطلبان متأخر (افرادی که به دلیل تأخیر در ثبت‌ نام پنج درصد از امتیاز را از دست داده بودند) نیز اجازه شرکت در دوره مشهد مقدس را یافتند. بر این اساس، خانم مرجان خجسته‌فر از استان فارس در دورة نخست (15 الی 18 شهریور) و آقای احمد متوسلیان از استان گلستان در دورة دوم (22 الی 25 شهریور) پذیرفته شدند.

کتابداران برگزیده سراسر کشور در این دوره آموزشی با محوریت ترویج خواندن به دانش‌افزایی و اشتراک دانش می‌پردازند. مدرسه تابستانی خواندن ضمن استعدادیابی و فراهم کردن زمینة شکوفایی مروجان خواندن در کشور، تولید محتوای بومی به عنوان مبنای عمل در حوزه ترویج خواندن را دنبال می‌کند.
/ 0 نظر / 31 بازدید