برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رضوی در کتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین

. و در برابر استکبار جهانی سکانداری کشتی بزرگ انقلاب بزرگ اسلامی را در طوفان پرتلاطم اقیانوس به سلامت به ساحل هدایت و رهبری نمایند.

با پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی به عنوان مدل حکومت جدید برای بهتر اداره کردن جامعه که ریشه در اندیشه پاک الهی و اسلامی دارد، در ایران اسلامی که دشمنان کینه توزی مثل جهانخواران غرب و شرق در آن مقطع زمانی داشت در مقابل هردوتفکز باطل مارکسیسم و لیبرال دموکراسی قدعلم کردویک جنگ تمام عیار را به نظام نوپای سیاسی تحمیل کردند.اما جمهوری اسلامی با برخورداری از پتانسل های قدرت نرم که منشا الهی داشت وهمجنین حضور یک شخصیت الهی و مردم با ایمان توانست از یک بحران جدی با پیروزی بیرون آید.

معمولا‏ رهبران اسلامی با برخورداری از سه ویژگی معماری، فرماندهی و فقاهت زعامت می‌نمایند ‏لذا اعلام جنگ و صلح از شئونات ولایی محسوب می‌گردد. حضرت امام خمینی (ره) از جمله آن رهبران ‏اسلامی بود که با رویکرد دین ما عین سیاست ما و سیاست ما عین دیانت ماست با تاکید بر دفاع از نگاه اسلام،بزرگترین جنگ فرسایشی قرن را فرماندهی کرد.

درپایان مراسم هم کتابداران جوایزی به رسم یادبود به شرکت کنندگان در مسابقه رضوی اهداء کردند.

/ 1 نظر / 65 بازدید
کلاس زبان فرانسه در ایران

همیشه در پناه خداوند متعال موفق و پیروز باشید. با همه‌ی بی سر و سامانی‌ام باز به دنبال پریشانی‌ام طاقت فرسودگی‌ام هیچ نیست در پی ویران شدنی آنی‌ام