معرفی کتاب

بخوان برای زندگی

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید نیاز دارم بیشتر بخوانم اما نمی دانستید چطوره واز کجا آغاز کنید . بخوان برای زندگی عشق شما به خواندن را شعله ای دوباره می بخشد و نشان می دهد که چگونه در کنار همه ی گرفتاری های روزمره خواندن را در الویت قرار دهید .منظور پیدا کردن زمان های بیکاری و خستگی نیست هدف غنی ساختن زمان با کتاب است .کتاب های سطح زندگی شما را در هر زمینه ای که تصور کنید ارتقا می بخشند . خواندن ورزشی ذهنی است که سلامت هوشیاری و فعالیت مغز شما را برای همه ی عمر تضمین می کند .

رسالت پت ویلیامز در این کتاب این است که به ما کمک کند تا قدرت خواندن را کشف کنیم و از آن لذت ببریم . اگر پت به عنوان پدر نوزده فرزند دونده ی ماراتن و معاون باشگاه اورلاندو مجیک توانسته است زمانی برای خواندن پیدا کند پس همه می توانند. بنابراظهارات و نظریات بسیاری از چهره های ورزشی علمی تجاری و تلوزیونی از جمله الکس رودریگز گرانت هیل ریک وارن اپرا وینفری و رودی گیویانی بخوان برای زندگی به شما نشان می دهد چطور:

اوقات بطالت را به حداقل و زمان خواندن را به حداکثر برسانید.

برنامه ای اختصاصی برای بیشتر خواندن تنظیم کنید.

کشف کنید که خواندن می تواند سطح سلامت ذهنی نگرش به زندگی و موقعیت شغلی شما را ارتقا بخشد.و...

       

چگونه انسانی دوست داشتنی باشیم؟    

نویسنده:برایان تریسی،ران آردن

مترجم:سیما فرجی
ناشر:نسل نواندیش

جذابیت و گیرایی، نوعی توانایی محسوب می‌شود. انسان‌هایی که این توانایی را دارند، از آن برای ایجاد روابطی فوق‌العاده استفاده می‌کنند، به گونه‌ای که دیگران در حضور این افراد، احساس می‌کنند انسان‌هایی استثنایی هستند. جذابیت و گیرایی، ویژگی‌ و مهارتی شخصیتی است که می‌توان آن را پرورش داد. با نفوذ‌ترین و دلنشین‌ترین انسان‌ها، از مهارت‌ها و شیوه‌هایی ارتباطی استفاده می‌کنند که ما نیز با به کارگیری آن‌ها می‌توانیم انسانی خونگرم، دوست‌داشتنی و جذاب باشیم. انسان‌های دوست‌داشتنی در رویارویی با مردم، هم‌چون مغناطیسی نیرومند، آن‌ها را جذب کرده و بر آن‌ها تاثیر می‌گذارند. در کتاب حاضر مطالبی در باب گیرایی داشتن در عمل، جذابیت و گیرایی، تاثیرگذاری بر زنان و مردان، قدرت توجه، ارتباط چشمی، قدرت صبور بودن و لبخند زدن، نیکی کردن به دیگران و... مطرح شده است.

/ 0 نظر / 32 بازدید